Цікаві новини та події з життя нашої школи на сторінці у Facebook   та Instagram 
Всього матеріалів в каталозі: 25
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 »

Згідно наказу комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної адміністрації» (далі - Академія) від 31.08.2020 № 138;Про проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників >у змішаному форматі введено наступні зміни: Завантажити

 

 


НОРМАТИВНО - ПРАВОВОВИЙ СУПРОВІД ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ


НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ МОН УКРАЇНИ, ДОН....


Нормативні документи МОН України , ДОН

Додаток до листа ДОН від 05.08.2020 №408/0/212-20 Інструктивно-методичні матеріали щодо порядку підготовки закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності. Детальніше.

Лист МОН № 1/9-411 від 30.07.2020 року "Щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році"Детальніше.

Лист МОН № 1/9-406 від 29.07.2020 року "Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину"Детальніше.

Лист МОН України № 1/9-348 від 25.06.2020 "Щодо створення інклюзивного освітнього середовища в закладах дошкільної освіти"Детальніше


ДИСТАНЦІЙНА ПІДТРИМКА ОСВІТНЬОЇ КОМУНІКАЦІЇ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ


Мета курсу -сформувати розуміння ролі стратегічних комунікацій у системі управління та нівелювання стереотипів щодо побудови комунікацій; продемонструвати ключові техніки та інструменти, що роблять комунікацію ефективною. Цей курс для вас, якщо ви бажаєте навчитися швидко і доступно доносити інформацію про ваші успіхи. Опанувати техніки, як обертати собі на користь кризові ситуації. Дізнатися, як планувати комунікацію та окремі заходи, а також підготуватися до ефективного спілкування з журналістами. 


    Шановні мами і тата, опікуни та піклувальники! Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості кожної дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання, розвиток та безпеку дитини. Питання безпеки дітей завжди буде важливим й актуальним.

 

   Дитина народжується та живе в родині. Батьки завжди являються для неї прикладом. Саме досвід батьків переймає дитина. Тому батькам дуже важливо знати та дотримуватися елементарних правил безпеки в житті та побуті.

 

Охорона праці | Views: 14 | Added by: schoolnnk1 | Date: 09.26.2020

Настало літо - пора літніх канікул та відпочинку дітей, цікавих мандрівок, нових справ і вражень. Під час літніх канікул дітей підстерігає підвищена небезпека як вдома, так і на дорозі, під час відпочинку на водоймах, у лісі, на ігрових майданчиках, під час прогулянок. Цьому сприяє тепла погода, поїздки й допитливість дітей, наявність вільного часу і відсутність належного контролю з боку дорослих.

 

Охорона праці | Views: 14 | Added by: schoolnnk1 | Date: 09.26.2020

Аналіз оперативної обстановки свідчіть про негативну тенденцію щодо збільшення пожеж у житловому секторі та негативних наслідків від них під час настання осіннього періоду і різкого зниження температури повітря.

Основними причинами загибелі людей є отруєння чадним газом через використання населенням для обігріву житлових приміщень несправного газового обладнання та пічного опалення.

За 9 місяців 2015 року в Дніпропетровській області сталося 5637 поджежє, прямі збитки від пожеж склали 34,8 млн.грн. У житловому секторі виникло 4759 пожеж. За звітний період усереднений показник пожеж на 10 тисяч населення по області складає 16,9. Цей показник значно перевищено у м. Дніпропетровськ, м.Кривий Ріг, Верхньодніпровському, Дніпропетровському,Криворізькому, Криничанському та ін. районах.

Унаслідок пожеж загинуло 111 осіб , у тому числі загинуло 4 дитини.

На пожежах травмовано 84 особи, у тому числі 7 дітей, знищено та пошкоджено 1198 будівель і споруд, 152 одиниці техніки.

З метою вжиття невідкладних заходів щодо стабілізації ситуації, підвищення рівня захищеності населення від пожеж та їх негативних наслідків та проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи доводимо до відома експрес-інформацію для посилення профілактичної роботи серед учнів ЗНЗ.Завантажити

Охорона праці | Views: 17 | Added by: schoolnnk1 | Date: 09.26.2020


1-10 11-20 21-25